Kartal Ford Yedek Parça

Kartal Ford Yedek ParçaKartal Ford yedek parça, Ford marka her türlü yedek parçayı en hızlı şekilde temin eden işletmelerdendir. Ford marka araçların bakımında güvenilir hizmeti almak için kurumsal firmaların tercih edilmesi önerilir. Kurumsal firmalardan hizmet almak neden önemlidir? Bu soruya verilecek en doğru yanıt, güvenilir olmalarıdır. Her parça değişiminde garanti belgesi de verilir. Takılan parçaların yan sanayi olup olmadığı konusunda şüphe duyanlar için önerilen, kurumsal servislerden hizmet alınmasıdır. Takılan parçanın orijinal olması ve bu konuda müşteriye bilgi verilmesi, kurumsal firmaların sunduğu hizmetlerdir. Ayrıca, söz konusu firma orijinal parça ve garanti belgesinin yanı sıra müşteri odaklı hizmet anlayışına da sahiptir.

Yol Yardımı Sunan İşletmeler

Kartal Ford yedek parça aynı zamanda yol yardım hizmeti de sunar. Yolda çeşitli sebeplerle arızalanan araçların servise kadar getirilmesi, trafiğin yoğun olduğu anlarda son derece önem taşır. Ford Yol Yardım hizmetinde öncelikli olan, hızlı ve güvenli taşımacılıktır. Tali yollardan en hızlı şekilde yolda kalmış olan araçlara intikal eden firma, bazı ufak arızaları da yerinde tamir eder. Büyük boyutta olan arızalar için de serviste detaylı bakım ve onarım hizmeti sunulur. Parça değişimleri ve rutin bakımlar da firmanın sunduğu hizmetler arasındadır. Ford Oto Servis Kartal hizmetinde günün her saati firma telefonları açık olup, erişim sağlanabilir. Bu sebeple, yolda kalmış araçlar için İstanbul’un farklı merkezlerinden hızlı erişim hizmeti sunulur.

Araçların Detaylı Bakımlarının Yapılması

Kartal Ford yedek parça, araç bakımlarında detaylı bakım hizmetinin yanı sıra, araç arızaları hakkında müşteriyi de bilgilendirme hizmeti bulunur. Araçlarda oluşan arızalar arasında ilk sıralarda gelen, motor arızaları, fren ve debriyaj sistemindeki arızalardır. Belli sürelerde biten aküler de araçların yolda kalmalarına sebep olur. Buji bakımları ve düzenli şekilde değişimleri de yakıt sarfiyatı için önem taşır. Çevreci yaklaşımlara sahip olan araç sahipleri, egzoz bakımlarına da önem verirler. Çevreye salınan kötü gazların azaltılması açısından egzoz kontrolleri son derece önem taşır. Yağ değişimleri ve lastik kontrolleri de bakım hizmetleri arasındadır. Detaylı bakım hizmeti için www.efecanoto.com  sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Ford Yedek Parça hizmetimizden yararlanmak isterseniz firmamızla +90 533 093 99 57 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır Ford oto servis üzerine hizmet veren firmamız profesyonel kadromuzla birlikte araçlarınızda ki sorunları çözmeye devam ediyor.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp