Ford Bakım

Ford BakımFord bakım çok uzun yıllardan beri güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Ford marka araçlar Türkiye’de çok fazla tercih edilen araçlardandır. Ford araçların bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması aracın daha uzun süre kullanılması adına oldukça önemlidir. Araç bakımlarını belirtilen sürelerde yaptırmak hem zorunlu hem de oldukça önem arz eden bir konudur. Bakım yapılacak olan yerlerin özenle seçilmesi gerekmektedir. Yetkisi olmayan servislerde bakım yapılması arabayı korumaktan ziyade zarara uğratacaktır. Bundan dolayı servis seçilirken yetki belgelerinin olduğundan emin olmak gerekmektedir. Ford bakımının yapılması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Firmamız aracını için periyodik bakım, oto tamir, onarım işlemleri ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır.

Ford Oto Servis

Ford bakım hizmetlerinin yanı sıra firmamızda Ford oto servis hizmeti de son derece kaliteli bir şekilde verilmektedir. Oto servis hizmetinin yanı sıra 7 24 yol yardım hizmeti de firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır. İstanbul’un belirli noktalarında hizmet vererek yıl boyunca araç sahiplerine yardımcı olmaktayız. Firmamızın en önemli amacı işini profesyonel bir şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bakım yapılırken son teknoloji aletlerle aracın sorunun ne olduğunun belirlenmesi son derece kolay olacaktır. Kısa sürede çözülen sorunlar için maliyette oldukça düşük olacaktır. Araç sorunu en kısa sürede düşük maliyetlerle çözülmüş olup müşteri memnuniyeti sağlanmış olacaktır.

Ford Yol Yardım

Ford bakım hizmeti her ne kadar önemli olsa da Ford yol yardım hizmetleri de bir o kadar önemlidir. Araç sahiplerinin mağduriyet yaşamamaları adına yol yardım hizmetinden yararlanmaları gerekmektedir. Yol yardım hizmetinden yararlanmak isteyen araç sahipleri firmamız ile iletişime geçerek hizmetten yararlanabilirler. Firmamız profesyonel çalışanları sayesine olay yerine en kısa sürede ulaşacak ve sorunun çözümünü bulacaklardır. Araç sahibi olan kişiler için oldukça önemli olan bu hizmettin kapsamı aşağıdaki gibidir:

  • Arıza ya da kaza anında aracın çekilmesi hizmeti.
  • Lastik değiştirilmesi durumunda.
  • Yakıt bitimi yüzünden yolda kalınırsa yakıt takviyesi sağlamak.
  • Anahtarın kaybedilmesi durumunda çilingir desteği sağlanması.

Bu durumlardan herhangi birisinde yol yardım hizmeti alınabilecektir. Bu durumlarda firmamızın yol yardım hizmetinden faydalanılması son derece mümkündür.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp