Ford Oto Servis Kartal

Ford Oto Servis Kartal, Ford marka araçların bakımında güvenilir servislerin başında gelir. Ford marka araçların bakımlarını özenle yapan firma, her türlü arızayı en kısa sürede tespit eder. Deneyimli kadrosu, araçların bakımlarında güvenilir hizmet sunar. Araç bakımlarının belirlenen süre içerisinde yapılması, ileride oluşabilecek ciddi boyutta arızaların da önüne geçer. Rutin bakımları yapılmış olsa bile uzak yola çıkmadan önce de araçların tekrar bakımlarının yapılması gerekir. Yolda kalan araçların pek çoğu bakımları ihmal edilmiş olan araçlardır. Trafiğin yoğun saatlerinde bu gibi durumların oluşması, trafikte kalan araç içerisindekileri de zor duruma sokar. Araç bakım kılavuzunda belirlenen kilometrelerde yapılması gereken bakımların ihmal edilmemesi önerilir.

Kurumsal Oto Servisler

Ford Oto Servis Kartal, kurumsal oto servislerin başında gelir. Ford araçların detaylı bakımlarını yapan işletme, yan sanayi ürün kullanmaz. Bazı bakım servisleri, uygun fiyatlı hizmet sunduklarını söyleyerek, parça değişimlerinde yan sanayi ürün kullanabilir. Bu durum ileride araçlarda önemli arızalara sebep olur. Bu sebeple kurumsal firmalardan destek alınması, parça değişimlerinde garantili servis ve orijinal parça kullanımı için son derece önem taşır. Araçlarda meydana gelen arızalar arasında akü değişimi, buji ve motor bakımları, lastik kontrolleri gelir. Bazı bakımlar, gidilen kilometreye bağlı olmaksızın aracın yaşına bağlı olarak ta yapılır. Ford servis Yağ değişimleri ve kontrolleri düzenli şekilde yapılması gereken bakımlar arasındadır. Lastik diş kalınlıklarının da belli bir ölçüde olması gerekir. Yol tutuşu ve kaymayı önlemesi açısından hayati önem taşır. Fren, debriyaj gibi kontrollerin yapılması ve bu mekanizmaların çalışmasına yardımcı olan yan parçaların da Ford Yetkili Servis tarafından kontrolünün yapılması gerekir.

Garantili Hizmetin Önemi

Ford Oto Servis Kartal, güvenceli hizmet sunması bakımından İstanbul’da önerilen işletmelerdendir. Bakım ve onarım hizmetinde garanti sunarlar. Titiz işçilik hizmeti ve müşteriyi bilgilendirme söz konusudur. Söz konusu firma, Ford yedek parça orijinal kullanıldığı ve hızlı bakım servisi yapılan servislerdir. Yolda kalmış olan araçlar da firma tarafından servise çekilir. Müşteri odaklı hizmet söz konusudur. Güvenilir bakım için www.efecanoto.com sitesinin incelenmesi ve destek alınması önerilir.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp