Ford Özel Servis

Ford Özel ServisFord özel servis müşterilere her zaman iyi bir hizmet verme amacı taşımaktadır. Ford markalı olan araçlar ülkemiz de oldukça tercih edilen bir markadır. Ayrıca bir çok farklı modeli bulunan Ford araçlar düzenli olarak servislere götürülerek bakımlarının yapılması aracın uzun süreli kullanımı için önemlidir. Özel servisler arabanın hem teknik arızaları ile hem de bir kaza yaşanması durumun da parça değişimi gibi işler ile ilgilenmektedir. Firmamız ise araç ile alakalı olan bütün hizmetleri 7/24 yardım destek hattı ile randevu oluşturabileceğiniz sistem üzerine kuruludur. Müşterilerin de bu konu da mağdur olmamaları adına büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Uzman kişiler tarafından oluşan ekibimiz ile planlı bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Ford özel servis hizmeti veren firmalarımız belirli yıl garanti ile parça değişimi yaparak müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Büyük veya küçük parça olarak fark etmeyen değişimler de hangi il de olursanız olun özel servisler ile bağlantı kurup iletişime geçerek yardım almanız mümkündür. Bazı firmalarda da acil durumla için kullanılan özel destek hatları bulunmaktadır. Ford Yol Yardım hizmeti de veren firmamız yolda kaldığınız zamanlarda en büyük güvenceniz oluyor.

Ford Özel Servis Benzin Filtresi Değişimi

Benzin filtresi aynı zaman da yakıt filtresi olarak da geçen bu filtre aracın düzenli sorunsuz bir şekil de çalışması için önemli bir noktadır. Bu tarz parçalar aracın çalışmasını doğrudan etkileyen parçalar arasın da yer alırlar. Filtreler motora giden yakıtın temizlenmesi de görev almaktadırlar. Ve arabanın kullanımına, eski veya yeni olup olmadığına göre eskimeleri kaçınılmazdır. Benzinli arabalar da bulunan bu filtreler belirli sebeplerden ötürü bir bozulma gerçekleşebilir. Bu durumda da özel servisler bu parçanın değişimi için müşterilere yardımcı olmaktadır. Araba motorlarının yüksek düzey de performans göstererek çalışması için yakıt filtreleri önemlidir. Yakıt temizliği yapılarak bu yakıt filtrelerinin belirli aralıklar ile servislere gidip durumuna bakılarak değişmesi gerekmektedir. Benzinli veya dizel araç fark etmeksizin bütün araçlar da yakıt filtreleri önemli yere sahiptir. Bu konuda da profesyonel destek veren Efecan Oto ekibi sizlere destek olmaya devam ediyor.

Ford Özel Servis Balata Değişimi

Balatalar fren sistemlerinin bir parçasıdır. Her bir tekerleğin iç parçası olan balata sistemi fren kaliplerine bağlı olarak bulunmaktadır. Balata arızaları fren kaliplerin de ki arızalar yüzünden meydana gelmektedir. Kalipler değişmez ise mecburen Ford özel servis de balata değişimi zorunlu hale gelir. Balata değişimleri de bu özel servisler tarafından özen içerisin de yapılmaktadır. Aracınız da balata arızası olup olmadığı birkaç durumdan dolayı anlaşılabilir. Bu durumlar araba da frene basıldığı zaman yavaşlama olmuyor ise, frene basıldığı an da arabadan farklı sesler geliyor ise, arabanın fren uyarı ışığı yanıyor ise, fren pedalının geri durması halinde, frene basıldığı esna da araç da titreme gerçekleşiyor ise ve son olarak araba tek tarafa doğru çekme eğilimi gösteriyor ise balata arızası olduğu anlamını taşımaktadır.

Yetkili Servis ve Özel Servis Karşılaştırılması

Ford yetkili servisler de her zaman işçilik olarak daha fazla bir ücret alınmaktadır. Özel servisler yetkili servislere göre işçilik bakımından daha uygundur. Ayrıca yetkili servisler orijinal parça değişimi yaptıklarından dolayı parçalar daha pahalıya gelmektedir. Özel servisler hem orijinal yedek parça hem de yan sanayi parçaları kullandığı için yetkili servise göre fiyatlar biraz daha ucuz olabilir veya aynı fiyata denk gelebilir. Eğer aracınız da motor elektroniği arızası bulunuyor ise özel servislere göre yetkili servisler bu konu da daha bilgilidirler. Yetkili servisler diğer servisler ile bu konu da senkronize bir şekil de çalıştıkları için arızalar ortak bir merkez de toplanır.

Ford Özel Servis Pendik, Ford Özel Servis Gebze ekiplerimizle de geniş çaplı hizmet veriyoruz. Efecan Oto alanında uzman ekibiyle uzun yıllardır Ford Oto Servis alanında profesyonel hizmet veriyor. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz +90 533 093 99 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp