Ford Oto Servis

Ford Oto ServisYeni aracınızın bakım, onarım ve boyası Ford Yetkili Servis Merkezi’nde yapılacak ve Ford aksesuarları ve orijinal Ford yedek parça satın aldığınızda 3 yıl ve üzeri Ford garanti sisteminin huzurunu yaşayacaksınız. 100.000 kilometre arttırmak 3 yıl veya 100.000 km araç garantisi, hangisi önce gelirse, düzenlemeye tabi olarak çalışır. Ford Araç Garantisi ayrıca uzatılmış bir Ford Gövde Korozyon Garantisi ve Ford Boya Garantisini de içerir. Ford Boya Garantisi, üstün teknoloji kullanılarak üretilen ve boyanan araçların imalatından kaynaklanan boya hatalarına karşı koruma sağlar. Ford Gövde Korozyon Garantisi ile korozyona karşı korunur. Ford Oto Servis Merkezi dışında yapılan bakım ve onarımlarda kusur veya hata olması durumunda, bu eksik veya kusurlu işlemler sonucunda meydana gelebilecek arızalar araç garantisi kapsamı dışındadır.

Garanti Geçerliliği Hangi Durumlarda Bulunur

Garantinizin geçerliliğini korumak için yapmanız gereken tek şey, Ford oto servis tarafından düzenli olarak kontrol edilmesini sağlamaktır. Ayrıca inceleme süreçlerini servis ziyaretleriyle birleştirebilirsiniz.  Ayrıca Ford Assurance’ın uzatılmış garanti programını satın alarak, mekanik ve/veya elektrik ve elektronik arızalardan kaynaklanan Ford yedek parça, onarım ve buna bağlı işçilik maliyetlerinden aracınızı ve bütçenizi koruyabilirsiniz. Ford Güvence, ilk planlanmış hizmetinize kadar satın aldığınızda çok rekabetçi bir fiyata sunulur. Ford aracınızı satarsanız, garanti de devredilir ve yeni sahibi bu ek güvenlikten faydalanır. Ford Güvencesi ve kapsamı hakkında daha fazla bilgi için lütfen bir Ford Budan garanti uzmanıyla iletişime geçin.

Ford Oto Servis Garanti Kapsamına Girmeyen Durumlar

  • Vücut Parçaları: Kullanım sırasında vücuda zarar verir.
  • SÜSPANSİYON: Askıya alma sınırı aşıldı
  • Bant: Sarf malzemesi Kullanımdan dolayı yıpranma vardır.
  • PEDLER: sarf malzemeleri. Kullanımdan dolayı yıpranma vardır.
  • ŞASİ: Çarpılma ve kaynak çatlaklarının oluşması. Kaza meydana geldi.
  • Lastikler (iç-dış): kullanıcı kaynaklı aşınma ve yıpranma. Tüketilebilir bir üründür.
  • EGZOZ: Kullanıcı kullanımından kaynaklanan kaza sonucu oluşan çatlaklar, çarpmalar veya kırılmalar.
  • Plastik parçalar: Malzeme, sıcak ve soğuktan dolayı genleşme ve büzülme nedeniyle yıpranacaktır.
  • ELEKTRİKLİ BİLEŞENLER: Ek kurulumlar veya bileşen kurulumları nedeniyle ana kurulumdaki değişikliklerden kaynaklanan arızalar Ford oto servis firmasının ücret karşılığında yapacağı durumlar arasına girer. www.efecanoto.com sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp