Ford Servis Randevu

Ford Servis RandevuFord servis randevu günün her saati hizmet sunan kuruluşlardandır.  Tuzla Ford yetkili servis müşteri odaklı hizmet anlayışı ile önerilen işletmelerdendir. 7/24 hizmet esasına dayalı olması, iletişim kanalları vasıtasıyla hızlı randevu oluştururlar. En yakın tarihe verilen randevular ile detaylı şekilde araç bakımları yapılır. Araç bakımlarının haricinde araçta oluşan arızalar da hızlı şekilde giderilir. Ford tamir servisleri, gerekli olduğu durumlarda yolda kalmış olan araçları da çekicileri ile servise getirir.

Talep olduğu takdirde evlerden alınan araçlar, servislerde bakımları yapıldıktan sonra tekrar servise bırakılır. Firmadan hizmet alacak olanların araçlarını serviste beklemesine gerek kalmaz. Araç bakımlarının düzenli aralıklarla yapılması son derece önem taşır. Bu sayede, araçlarda oluşabilecek her türlü arıza için önceden önlem alınmış olur.

Yolda Kalmış Araçlar

Ford servis randevu, yolda kalan ve çeşitli sebeplerle arızalanmış araçları en hızlı şekilde gelerek servise nakleder. Yolda kalan araçlar ve sebep oldukları trafik tıkanıklığı, iş yoğun saatlerde son derece zor anlara sebep olur. Bu sebeple, olay yerine hızlı şekilde gelen servisler, bu tıkanıklığın açılması için de önemlidir. Araçlarda en sık karşılaşılan sorunlar, hararet yapmış araçların sebep olduğu arızalardır. Lastik patlaması, akü bitmesi de diğer arızalar içerisindedir. Araç içindeki insanların can güvenliği için uzak yola çıkmadan da bakımların yapılması gerekir. Bu konuda, profesyonel hizmet sunan deneyimli servislerden destek alınması önerilir.

Deneyimli Kadro

Ford servis randevu rahatlıkla ulaşılan iletişim numaraları ile güvenilir hizmet sunar. Deneyimli kadrosu ile her türlü aracı hem hızlı hem de profesyonel şekilde tamir eder. Firma, Ford marka araçlarda uzman tamir desteği sunar. Araçlarda parça değişimi gerektiği durumlarda orijinal parça değişimi yapılır. Parça ve işçilik sonrasında da garanti belgesi verilir. Elemanları, alanında uzun yıllar çalışmış olan servis elemanlarıdır. Araçların servise bırakılmasından kısa bir süre sonra bakım hizmeti de bitmiş olur. Detaylı bakım hizmeti için son sistem teknolojik aletler de kullanılır. Garantili servis hizmeti sunanlar, sadece kurumsal firmalardır.

Ford Servis Randevusu Nasıl Alınır?

Ford Yetkili Servis Randevusu için Efecanoto firmamızdan randevu alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile Ford Yol Yardım hizmeti de veren firmamız müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. +90 533 093 99 57 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve sıra beklemeden hızlı bir şekilde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp