Ford Oto Servis Tuzla

Ford Oto Servis TuzlaFord Oto Servis Tuzla, Ford yetkili servis olarak önerilen kurumsal işletmelerden biri olan firmamız. En yaygın araç markalarından olan Ford, binek ve ticari araçlarda tercih edilen markalardandır. Araçların düzenli şekilde bakımlarının yapılması, uzun süre kullanımları için önem taşır. Özellikle uzak yola çıkmadan rutin muayenenin haricinde de bakımların yapılmış olması oldukça önem taşır. Periyodik kontroller de araçların dizel ya da benzinli olmasına göre değişir. Dizel araçlar için on beş bin, benzinli araçlar için de yirmi bin olarak bakımlar değişir. Yaşı ilerledikçe ve eski model araçlarda bakım kilometresi on bine kadar düşer. Yolda kalan ve trafiğin olumsuz yönde etkilenmesine sebep olanlar, bakımları yapılmamış olan araçlardır. Bu araçların belirlenen periyotlarda bakımlarının yapılması arızalanmalarının da önüne geçer.

Ford Oto Servisinde Uzman Hizmet

Ford Oto Servis Tuzla alanında uzman servislerdendir. Araçların bakımları serviste detaylı şekilde yapılır. Lastik kontrolleri, akü ölçümleri, debriyaj ve yan ekipmanların kontrolleri önemli kontrollerdir. Düzenli olarak yağ ve filtre değişimi gerekir. Klimalı araçlarda polen filtresi kontrolü ve gerektiğinde değişimi de önem taşır. Bakımdan çıkmış olan araçların yakıt sarfiyatı da azalacaktır. Yağ yakan, egzoz kontrolleri yapılmamış olan araçlar, çevre kirliliği ve havaya saldığı gazlar nedeniyle de risk taşır. Duyarlı davranarak hem araç güvenliği hem de çevre sağlığı için araçların kontrollerinin yapılması oldukça önem taşır.

Güler Yüzlü Hizmet

Ford Oto Servis Tuzla elemanları, Ford marka farklı model araçların bakımını uzmanlıkla yapar. Müşteri memnuniyeti son derece önem taşır. Güler yüzlü hizmet ve arızalar ile ilgili müşteriyi bilgilendirme söz konusudur. Yolda kalmış, çeşitli sebeplerle arıza yapmış olan araçların servise nakil hizmeti vardır. Firmamız, farklı oto sigorta şirketleri ile çalışarak müşterilerin ödeme konusunda zorluk yaşamayacakları merkezlerdir. Ev gibi yaşam alanlarından da bakım için servise nakil işlemi yapılır. Güven veren yaklaşımları, yapılan işlemlerin ayrıntılı şekilde yer aldığı fatura dökümleri söz konusudur. Parça değişimleri için garanti belgesi verilir. Deneyimli çalışma kadrosu her türlü arızayı anında tespit ederek çözer. Profesyonel hizmet için Efecanoto’yu tercih edebilirsiniz. +90 533 093 99 57 numaralı telefondan uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp