Ford Özel Servis Pendik

Ford Özel Servis PendikFord özel servis Pendik başta olmak üzere Efecan Oto Servis, İstanbul’un birden fazla ilçesinde oto servis hizmeti sunmaktadır. Oto servisimizi teklif ya da yardım için arayan müşterilere; araçlarının periyodik bakımı, oto tamiri, yedek parça ve onarım işlemleri gibi hizmetler verilir. Acil servis hizmeti sağlayarak 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimiz ile interaktif hizmet sunar, aracınızın bakım ve onarım sürecini takip edebilirsiniz. Oto servis hizmetlerinde olabilecek basit hatalar ağır sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle teknisyenlerimiz, Ford araçları hakkında gerekli eğitimi almış ve başarı ile tamamlamışlardır. Alanında uzman ekiplerimiz ilk incelemede arızayı tespit ederek sorununuzu çözeriz.

Efecan Oto Servis, alanında kendini geliştirip ve yenileyen işinin bilincinde bir firmadır. Binek ya da ticari araç fark etmez tüm Ford araçlar modellerinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Ford Özel Mekanik Servis

Ford özel oto servis Pendik ilçesinde binek ve ticari bütün araçların mekanik bakımını titizlikle üstlenmektedir. Deneyimli kadrolarımız ve son teknoloji ekipman sistemleri ile arızalarda doğru tespitler yapıyoruz. Yüksek teknolojili araçların bakım ve onarımını kısa sürede gerçekleştirip, gönül rahatlığı ile sizlere teslim ediyoruz. Aracınızın bakım ve onarım aşamalarını interaktif servis hizmetimizden takip edebilirsiniz. Araç ile ilgili tüm işlemler için sizlerin onayı alınır ve gerekli bilgilendirmeler ekiplerimiz tarafından yapılır.

Ford Oto Özel Elektrik Servisi

Firma olarak, Ford araçların binek ve ticari tüm modellerinin elektrik ve elektronik onarımları deneyimli teknisyenlerimiz tarafından itina ile gerçekleştirilir. Teknoloji ile beraber her geçen gün araçlar, elektrik ve elektronik özellikler bakımından daha donanımlı ve daha karmaşık üretiliyor. Teknisyenlerimiz dönem dönem gerçekleştirilen eğitimlere katılarak, son sistem teknolojileri ve son sistem teknolojilerin bakımı hakkında bilgi sahibi olurlar. Arıza tespitte kullanılan son teknoloji ekipmanlarımız ile onarım öncesi ve sonrası herhangi bir sorun yaşanmaz. Ayrıca bünyemizde yapılan tüm işlemler garantilidir.

Ford Özel Oto Muayene Servisi

Ford özel servis Pendik olarak muayene için gerekli tüm bilgi ve donanıma sahibiz. Araçlarınızda muayenede sorun yaşatacak durumları tespit eder ve gerekli müdahaleleri yaparız. Uzman ekibimiz Ford Özel Servis hizmeti konusunda profesyonel destek veriyor.

Ford Yol Yardım Hizmeti

Uzman ekibimizle birlikte müşterilerimize Ford Yol Yardım hizmeti sunmaktayız. Herhangi bir sebepten dolayı yolda kalmış araçlarınıza müdahale etmeye geliyoruz. Çözülebilecek bir sorunsa aracınızın bulunduğu yerde müdahale ediyoruz. Aksi durumlarda ise aracınızı Ford Özel Servisimize getiriyoruz.

Ford Özel Servis Pendik Bakım İşlemleri

Ford markalı tüm binek ve ticari araçların periyodik bakımlarını titizlik ve ustalıkla yapıyoruz. Alanında uzman ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile araç bakımlarınız gün içinde tamamlanır ve anahtar teslimi yapılır.

Ford özel servis İzmit ekibi de bulunan firmamızdan hizmet almak isteyen müşteriler ilgili +90 533 093 99 57 numaralı telefondan bize anında ulaşabilirler.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp