Ford Özel Servis Gebze

Ford Özel Servis GebzeFord özel servis Gebze şehrinde sıklıkla ziyaret edilen servisler arasında yer almaktadır. Ford hem kalitesi hem de konfor açısından oldukça fazla tercih edilen araçlardandır. Bu nedenle Ford Gebze’de özel servisler sıklıkla kullanılmaktadır. Özel servisler yetkili servislere alternatif olarak ortaya çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Özel servislerin sıklıkla tercih edilmesinin en önemli nedeni fiyat olarak yetkili servislere göre daha ucuz olmalarıdır. Ayrıca yetkili servisler de sadece orijinal parçalar kullanılırken özel servislerde orijinal parçalara alternatif olarak yedek parçalarda kullanılmaktadır. Araç sahibinin isteği doğrultusunda yedek parça ya da orijinal parça seçeneklerinden birisi tercih edilebilmektedir.

Ford özel servis Gebze olarak müşterilerimize son derece kaliteli hizmet sunmaktayız. Bu sayede sektör içerisinde hizmet vermeye halen devam etmekteyiz. Özel servis seçilirken servisin güvenilir olması son derece önemlidir. Güvenilir bir özel servis tarafından alınacak olan hizmet son derece kaliteli olacaktır. Ayrıca aracın daha uzun süre güvenli bir şekilde kullanılması açısından da servis güvenliği oldukça önemlidir. Bundan dolayı özel servis seçilmeden önce araştırma yapılması son derece önemlidir. Ford gibi sıklıkla tercih edilen araçlar bakımları yapılsa dahi bazı durumlarda arıza verebilir. Bu gibi durumlar Ford özel servisleri devreye girmektedir.

Özel Servis Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ford özel servis Gebze için araştırma yapıldığında özel servislerin oldukça fazla kullanıldığı görülecektir. Özel servisler yetkili servislere oldukça güzel alternatif olmuştur. Özel servis seçilirken bazı durumlara dikkat edilmesi aracın daha uzun süre kullanılması adına oldukça önemlidir. Özel servis seçilirken servisin ne kadar uzun süreden beri bu işi yaptığının araştırılması oldukça önemlidir. Bu sayede servise güven sağlanmış olacaktır. Güven duyulan servislerde yapılan hizmet son derece kaliteli olacaktır. Ford Oto Servis Listesi ile ekibimize ulaşabilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Özel Serviste Yapılan Bakım Garantiyi Bozar mı?

Ford Özel Servis Pendik ekibimiz genellikle kişiler araç garantilerinin bozulma endişesiyle özel servislere garanti bitmeden gitmemektedir. Ancak TSE 12047 Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan özel servislerde yapılan bakım aracın garantisini bozmamakta aksine korumaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta üreticinin belirlediği bakım aralığı, parça markası, referans numarası ve onaylı referans numarasıdır.

Efecan Oto olarak Ford araçları konusunda uzmanlaşmış ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Sizde kaliteli ve güvenilir hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız +90 533 093 99 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp