Ford Oto Servis İstanbul

Ford Oto Servis İstanbulFord Oto Servis İstanbul yaygın hizmet ağına sahiptir. İstanbul’un her ilçesinde Ford oto servis hizmeti bulunan firmanın sunduğu hizmetler, oldukça fazladır. Ford marka araçların bakım ve onarımının yanı sıra Ford Yedek Parça hizmeti de sunulur. Pek çok aracın bağlı olduğu kasko şirketinin de yol yardım hizmeti söz konusudur. Durum böyle olsa bile bunların sadece belli bir kısmı alanında uzman ve profesyonel destek sunar. Araçların kaza yapması ya da çeşitli sebeplerle arızalanması durumunda, olay yerine en hızlı şekilde erişimi gerçekleştiren, alanında uzman ve deneyimli olan yol yardım firmalarıdır. Bu sebeple, kurumsal olan yol yardım firmalarının numaralarının aranması önerilir. Söz konusu firma da uzun yıllar servis ve çekici hizmet yapmış olan profesyonel kuruluşlardandır.

Ford Oto Servis İstanbul

Ford Oto Servis İstanbul, tecrübeli olduğu kadar, alanında güven veren kuruluşlardandır. Ford marka her model aracın en kısa sürede arızasını tespit edip, onarır. Yıllık bakımlar için de firmanın uzman desteği bulunur. Senede en az bir sefer araçların bakımlarının yapılması gerekir. Araçların yaptığı kilometreye bağlı olarak bu bakım periyotları da kısalabilir. Ayrıca, uzak yola çıkmadan önce de araçların mutlaka servise gösterilmesi, can ve mal güvenliği için azami önem taşır. Araçlarda oluşabilen arızalar farklı sınıflara ayrılır. Motor kaynaklı oluşan arızalar, yağ değişimleri hava filtrelerinin değişimi son derece önemlidir. Lastik bakımları ihmal edilmemesi gereken konuların başında gelir. Düzleşen, diş kalınlıkları azalan lastikler, yol kavrayışları azalan lastiklerdir. Bu sebeple, bu lastiklerin derhal değiştirilmesi gerekir. Fren ve debriyaj sistemi arızaları da hayati önem taşır. Yolda kalan araçların pek çoğu bu türlü bakımları yapılmamış olan araçlardır. Buji bakımları ve gerekiyorsa değişimleri de gerekir. Aracın yaşına bağlı olarak bakımlar sıklaştırılır.

Kurumsal Firma Desteği

Ford Oto Servis İstanbul, kurumsal firma desteği sunan kuruluşlardandır. Talep halinde araç bakımları için evlerden alınan araçlar tekrar evlerine bırakılır. Araçlarda parça değişimlerinde orijinal parça takılması söz konusu olup, garanti belgesi verilir. Titiz servis ve bakım hizmeti için Ford üzerine hizmet veren Ford Oto Servis Pendik ekibimiz ile +90 533 093 99 57 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp