Ford Oto Servis Pendik

İnsanoğlu kendi içinde farklı türden gereksinimleri olan ve bunları karşılamak için değişik adımlar atan bir canlıdır. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber ulaşım alanında da ciddi gelişmeler yaşanmıştır. Eskiden develer ile atlar ile yapılan yolculukların yerini günümüzde son sistem araçlar ile yapılan yolculuklar almıştır. Nitekim özellikle 19. yüzyıl itibarı ile insanların yaşamına araçlar adım adım girmeye başlamıştır. Böyle olunca da bu alanda hizmet veren kurumlar ortaya çıkmış durumdadır. Bunlardan bir tanesi de Ford oto servis Pendik şubesidir.

Ford Markasına Genel Bakış

Yazının başında  Ford markası hakkında bilgi vermek gerekir ise şu temel bilgiler verilebilir. Ford markası dünyanın en eski otomobil markalarından bir tanesidir. 1903 senesinde Amerika Birleşik Devletleri Detroit kentinde kurulmuştur. Kurucularından bir tanesinin adını taşımaktadır. Alanında seri üretime geçen ilk otomobil firmasıdır. Kurulduğu günden bugüne hız kesmeden yoluna devam eden bir kuruluştur. Ülkemizde de çok geniş bir kesim tarafından Ford markalı otomobiller kullanılmaktadır.

Nitekim Ford oto servis Pendik kentinde de ana hatları ile ifade etmek gerekir ise Ford markasının her türden aracına hizmet verilmektedir. Pendik kenti İstanbul ili Anadolu yakasında olan tersanelerin, küçük ölçekli işletmelerin olduğu bir kenttir. Kentte gerek klasik olan modellerini, gerek spor olan modellerini kullanan çok sayıda araç kullanıcısı vardır.

Ford Oto Servisler Tarafından Verilen Hizmetler

Ford oto servis Pendik firması kavramın kendisinden de net bir biçimde anlaşılabileceği gibi alanında Ford markalı araçlara bakan bir servistir. Alanında sahip olunması gereken tüm belgelere sahip olan bir kuruluşlardır. Pendik Ford Yedek Parça firmalarının verdiği hizmetlerin başında model yaş fark etmeksizin arıza tamir onarım garantili orijinal parça değişimi gelir. Bunun yanı sıra rutin km bakımları da  Ford yol yardım oto servisler tarafından verilen hizmetler arasındadır. Gerekli olması durumunda yani aracın yolda kalması durumunda destek verilmesi de işler arasındadır. Hizmet fiyatları ise firmadan firmaya ve verilen hizmet türüne göre değişir. Kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme gibi ödeme seçenekleri vardır.

Pendik Ford Yetkili Servis Güvenilir Hizmet

Ford Servis alanında profesyonel hizmet veren firmamız müşterilerine güven vermeye devam ediyor. Tecrübeli kadromuz yaşayabileceğiniz tüm sıkıntılı süreçlerden sizi kurtarıyor. Ödeme konusunda da kolaylık sağlayan firmamız uygun fiyatlarıyla sizi büyük bir yükten kurtaracak. +90 533 093 99 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp