Ford Oto Servis İletişim

Ford Oto Servis İletişimFord Oto Servis iletişim hizmetleri, haftanın yedi günü açıktır. Günün her saati arandığı takdirde hızlı şekilde geri dönüş yapılır. Gecenin geç saatleri yolda kalmış bir araç için en hızlı şekilde Ford Yol Yardım hizmeti sunulur. Araçların yolda arıza yapmasının en önemli sebebi, vaktinde bakımlarının yapılmamış olmasıdır. Her aracın belli kilometrelerde bakıma götürülmesi gerekir. Dizel araçlar, benzinli araçlara nazaran daha sık bakıma girmesi gereken araçlardır. Bu sebeple araç bakım ve kullanma kılavuzunda yer alan bakım tarifelerine uyulması son derece önem taşır. Firmanın, Ford marka olup farklı model araçlar için de uzman hizmeti bulunur. Araç bakımlarının oto servislerden alınması son derece önem taşır. Bunun en önemli nedeni, oto servislerin parça değişimlerinde araç ile aynı marka orijinal ürünleri kullanmasıdır. Garanti belgesi vermesi de sunulan en büyük güvencelerdendir.

Garantili Bakım Hizmeti

Ford Oto Servis iletişim numaraları her saat açıktır. Araçların parça değişimleri söz konusu olduğunda garanti belgesi de verilir. Garanti belgesinin süresi boyunca saklanması önem taşır. Araçta parça değişimi sonrasında olabilecek herhangi bir arıza halinde, ücretsiz tamir ve değişim hizmeti bulunur. Türkiye’nin her tarafında Ford servis bayilerinde bu değişim rahatlıkla yapılabilir. Ford oto servis firmaları, kurumsal hizmet sunarlar. Kurumsallık gereği, müşteri odaklı hizmet anlayışı söz konusudur. Araçta oluşan arızanın giderilmesi aşamasında müşteriyi bilgilendirme hizmetleri de bulunur. İstendiğinde aracın bulunduğu yerden servise nakil işlemi de söz konusudur. Tamir sonrasında tekrar alınan adrese de ulaşım hizmeti verilir. Yolda kalmış olan araçlar, araç içi yolcu ve sürücüler için önemli stres kaynaklarıdır. Çeşitli sebeplerle yolda kalmış araçlar için de servis ve yol yardım hizmetleri bulunur.

Araç Arızaları

Ford Oto Servis iletişim elemanları araç arızalarını titizlikle not ederek, en kısa süre içinde randevu oluşturur. Araç arızaları arasında; lastik sorunları, yağ ve hava filtre değişimleri, enjeksiyon sorunları, akü kaynaklı sorunlar ilk akla gelenlerdir. Fren ve debriyaj kontrollerinin de yapılması gerekir. Uzman ve titiz hizmet anlayışları için profesyonel hizmet veren Ford Oto Servis Tuzla ekibimiz tüm sorunlarla başa çıkmaya devam ediyor.

Sizin de profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa efecanoto karşılaştığınız tüm sorunlardan sizi kurtarabilir. Uzman kadromuzla hizmet veren firmamız Tuzla’da yer alan yerleşkesiyle araçlarınızda karşılaşabileceğiniz tüm sorunlardan sizi rahatlıkla kurtarıyor. Ford Oto Servis hizmeti için +90 533 093 99 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp