Tuzla Ford Servisi

Tuzla Ford ServisiTuzla Ford Servisi, Ford marka araçlarda oluşan her türlü arızalarda en kısa süre içerisinde tespit ve onarım hizmetini sunar. Araç markaları içerisinde Ford, en çok tercih edilen markaların başında gelir. Araç olarak bu denli yaygın olması, sağlam aksesuar ve kaliteli kasalara sahip olmasındandır.  Durum böyle olsa bile zamanında bakımı yaptırılmayan araçlarda meydana gelecek arızalar söz konusu olabilir. Bu sebeple Ford Oto Servis, kullanma kılavuzunda yazan süreler içerisinde mutlaka araç bakımlarının yapılması ve ihmal edilmemesi önerilir. Periyodik bakımlar sonrasında ileride oluşabilecek her türlü arıza da önceden tespit edilebilir. Kilometre ve süreye bağlı olarak yapılacak bakımlar bulunur. Belli bir kilometreye ulaşmasa bile senede bir mutlaka bakımlarının yapılması gerekir.

Profesyonel Bakım Servisleri

Tuzla Ford Servisi, profesyonel bakım sunar. Araç arızalarının çok çeşitli sebepleri bulunur. Bu arızalar arasında en sık karşılaşılanlar, yağ ve su değişimleri, lastik arızaları, akü bitimidir. Araç içinde yapılacak debriyaj kontrolü, fren balatalarının kontrolü de hayati önem taşır. Araçlarda polen filtresinin de periyodik aralıklarla değişimi gerekir. Araç içi yolcu ve sürücü güvenliği kadar, aracın çevreye verdiği zarar da son derece önemlidir. Araçtan salınan kötü kokulu gazlar, egzoz bakımı yapılmamış araçların sebep olduğu durumlardır. Hava kalitesini olumsuz etkileyen ve çevreye verdiği kötü koku nedeniyle bu kontrollerin düzenli olarak yapılması gerekir. Bu konuda güvenilir servisler, detaylı bakım hizmetini sunar. Bakımlarda yapılan rutin kontrollerin haricinde, hizmet alanların talep ve isteklerine uygun şekilde titizlikle ince kontroller de yapılmalıdır. Buji ile tekerleklerin durumu, silecek ve far ayarları gibi.

Güvenilir Tuzla Ford Servisi

Tuzla Ford Servisi, güvenilir Ford Yedek Parça sunar. Parça değişimi gerektiği durumlarda orijinal parça kullanılır. Bu parçaların yan sanayi olmaması son derece önem taşır. İleride olabilecek büyük çaplı arızaların önüne geçmek için marka ile uyumlu orijinal yedek parça takılması büyük önem taşır. Kurumsal servisler, parça değişimi sonrasında garanti belgesi de verirler. Garanti süresi içinde olabilecek arızalar, servisin sorumluluğu altındadır. Garantili hizmet ve profesyonel bakım için firmamızla +90 533 093 99 57 numaralı telefondan iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp