Pendik Ford Yedek Parça

Pendik Ford yedek parça, Ford marka araçların bakım ve yedek parça temininde güvenilir isimlerin başında gelir. Ford Yedek parça alırken orijinal ürün takılması son derece önem taşır. Ford marka her model aracın bakım ve onarımında söz konusu firma, güvenilir isimlerin başında gelir. Yedek parça değişimlerinde garanti belgesi verilmesi söz konusudur. Araç bakımlarının araç kullanma kılavuzunda yazıldığı kilometrelere bağlı kalınarak yapılması önem taşır. Araçların dizel ya da benzinli olması bakım kilometrelerini de değiştirir. Önerilen şekilde bakımlarının yapılması, ileride oluşabilecek büyük çapta arızaların da önüne geçecektir. Uzak yola çıkacakların da yolculuk öncesinde mutlaka aracı bakıma götürmesi önerilir. Uzak yolda olabilecek arızalar, araç sahipleri için zor anlar yaşatır.

Pendik Ford Yedek Parça Temininde Güvenilir İsimler

Pendik Ford yedek parça, araç bakımlarında titiz işçilik ve güvenilir yedek parça temini ile önerilen şirketlerdendir. Araçlarda meydana gelen arızalar arasında akü bitmesi, lastik patlaması ya da diş kalınlıklarının azalması ilk akla gelenlerdir. Uzak yola çıkacak olanların lastik kontrollerini yaptırmaları önerilir. Belli bir diş aralığının altında olması, yol tutuşunu azaltırken, araçların kaymalarına da sebep olabilir. Akünün belli bir kullanım süresi bulunur. Aracın yaptığı kilometre haricinde, kullanım süresine bağlı olarak ta akü azalır.

Elektronik araçlarda akünün bitimi her türlü mekanizmanın çalışmasını engeller. Akü ölçümlerinin yapılması önem taşır. Araç içindeki yolcu ve sürücü güvenliği açısından fren ve debriyaj kontrollerinin de yapılması gerekir. Yağ kalitesi, kullanım süresine bağlı olarak özelliğini kaybeder. Bu sebeple, senede bir sefer yağ kontrollerinin yapılması önerilir. Fazla kilometre yapan araçlarda bu bakımlar senede iki sefer de olabilir.

Garantili Servis Hizmeti

Pendik Ford yedek parça, garantili servis hizmeti ile Pendik ve tüm İstanbul semtlerinde tercih edilen işletmelerdendir. Yolda kalmış olan araçların firma elemanlarımız tarafından servise getirilmesi söz konusudur. Egzoz kontrolleri, buji değişimi gibi farklı alanlarda da tamir hizmeti bulunur. Kurumsal hizmet sunan firma, deneyimli elemanları ile müşteri odaklı hizmet sunar. Güvenilir bakım ve onarım hizmeti için hizmet veren Efecan oto, Ford Oto Servis alanında hizmet vermektedir. Alanında deneyimli kadrosuyla birlikte hizmet veren firmamız Ford Yol Yardım hizmeti de vermektedir. +90 533 093 99 57 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp