Ford Özel Servisleri

Ford Özel ServisleriTeknolojinin her alanında olduğu gibi otomotiv dünyasında da son derece önemli olan gelişmeler yaşanmıştır. Bugün birçok yerli ve yabancı markanın son derece özel araçları farklı kesimlere hitap eder durumdadır. Nitekim dünyanın en eski otomotiv firmalarından bir tanesi olan ve yüzyılı aşkın bir geçmişi olan Ford markalı araçlar ülkemizde de sürekli tercih edilen otomobil türleri arasında yer alır. Bir Amerika Birleşik Devletleri firması olan Ford kurulduğu günden bugüne değin alanında büyük yeniliklere değişimlere hitap ederek yoluna çizgisini bozmadan devam ediyor. Çok değişik modelleri Türklerin de gözdesi olan Ford özel servisleri de ülkemizde bu firmanın araçlarını kullanan kişi ve kurumlara hitap ediyor.

Ford Özel Servisleri Ne İş Yapar?

Ford özel servisleri kavramının benzer diğer özel servislerde olduğu gibi son derece geniş kapsamlı olduğunun altını çizmek gerekir. Dünya devi Ford markasının belirlemiş olduğu usul ve esaslara göre çalışan servis firmalarıdır. Bir otomobil servis firmasının vermesi gereken tüm hizmetleri eksiksiz olarak verirler. Ford markalı araçlarda gerekli eğitimi almış, alt yapısı olan müşteri memnuniyeti ile çalışan mavi yakalı çalışanlar ile kesintisiz olarak hizmet verirler. Firmalar alanlarında bu işi yapabilmeleri için gerekli olan tüm belgelere sahip olan kuruluşlardır.

Firmalar Ford markalı araçlarda yaşanan gerek mekanik, gerek elektrik, gerek elektronik gerek ise yeni çıkan araçların bilgisayarlı sistemlerinde yaşanan arızaları giderirler. Gerekli olması durumunda müşteriye gerekçeleri izah edilerek orijinal garantili parça değişimi de yaparlar. Bunun yanı sıra Ford servislerinin verdiği hizmetler arasında rutin araç bakım hizmetleri de vardır. Araçların yolda kalması durumunda da hizmet alınabilmektedir. Her türlü modeline özel servisler hizmet verir.

Ford Özel Servis Hizmet Fiyatları

Ford özel servisleri hizmet fiyatlarına gelindiğinde ise şirketin belirlediği usullere uygun müşterinin cebini zorlamayan servis ücretleri vardır. Parça değişimi durumlarında parça ücreti faturaya yansır. Bakım için olan ücret ise daha farklıdır. Ford Yol yardım için de farklı bir fiyatlandırma vardır. Siz de bu tür bir gereksinim duyduğunuz zaman firmamıza +90 533 093 99 57 numaralı telefondan ulaşarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp