Ford Özel Servis Kartal

Ford Özel Servis KartalFord özel servis Kartal için yapılacak olan araştırmada oldukça fazla seçenek olduğu görülecektir. Bunun en önemli nedeni Ford marka araçların Türkiye’de oldukça fazla kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Ford marka araçlar gerek tasarım gerekse güvenlik açısından son derece kaliteli olduğu için sıklıkla tercih edilen araç markaları içerisinde yer almaktadır. Özel servisler yetkili servislere göre daha uygun fiyatlı olduğu için özelliklede garanti biten araçları servis ettiği servisler içerisinde yer almaktadır. Özel servis seçilirken tecrübesine dikkat etmek aracın daha kaliteli olarak yapılması açısından son derece önemlidir. Ford Özel servis tercih edileceği zaman bir araştırma yapılması aracın daha uzun kullanılması açısından oldukça önem arz etmektedir.

Ford Özel Servis Kartal Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Ford özel servis Kartal için bir seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar mevcuttur. Bu unsurlar aşağıdaki gibidir:

 • Fiyat. Fiyat araştırması yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlar mevcuttur Bunlar; ürün kalitesi, yapılacak olan işlemin süresi, işçilik kalitesi, tamir yapılırken kullanılan malzeme kalitesi, fatura ve garanti belgeleridir.
 • Tamiri yapacak olan servise güven duyulması.
 • Tamiri yapacak olan kişileri işinde uzman olması.
 • Servisin istenen yetkinliklere sahip olup olmadığı.
 • Aracın sigortasının servisi önerip önermediği.
 • Servisin yakınlık derecesi.
 • Daha önceden yapılan işlerden memnuniyet seviyesi.

Servis seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlara dikkat edildiği taktirde araç daha kaliteli olarak yapılacaktır. Ayrıca yapılan iş uzun vadeli olacaktır. Bu nedenle seçilen servisin kaliteli olması son derece önemlidir. Firmamız bu konuda sizlere uzman ekipleri ile hizmet sunmaktadır. Ford Bakım hizmeti de veren firmamız müşterilerine profesyonel hizmet vermeye devam ediyor.

Doğru Servisi Seçme Avantajları

Ford özel servis Kartal için doğru seçim yapılması halinde araç sahiplerine birçok avantaj sağlayacaktır. Doğru servis seçmenin araç sahiplerine sunduğu avantajlar aşağıdaki gibidir:

 • İşinde uzman olan kişiler ellerinde bulunan test cihazları sayesinde araç tamiri sırasında tüm kontrolleri yaparak araçtaki arızanın tamamen ortadan kalkması için bütün çalışmaları yaparlar
 • Ford marka için doğacak yedek parça ihtiyacına karşı doğru seçilen servis orijinal parça desteği sağlayarak aracın arızasını onaracaktır.
 • Aracı trafik sigortasının önerdiği servisin seçilmesi fiyatta indirim avantajı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra arıza sonrasında da hizmet vermektedir.
 • Doğru servis seçimi sayesinde garanti kazanma avantajı elde etmek mümkündür. Ayrıca ek masraflar ile karşılaşılmasının önüne geçmektedir.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp