Ford Özel Servis İstanbul

Ford özel servis İstanbul ilimizin birden çok ilçesinde oto servis hizmeti sunmaktadır. Ford oto servis için yardım ya da teklif almak isteyenler servis hizmetimizden yararlanabilirler. Ayrıca 7/24 acil servis hizmetimiz ile anlık olarak hizmet vermekteyiz. Bakım ve onarım konusunda uzman teknisyen kadrolarımız sayesinde profesyonel oto servis hizmetimizi, interaktif olarak takip edebilirsiniz. Araç bakım ve onarım sırasında en küçük detaylara kadar tüm işlemler titizlikle yerine getirilir. Ford araçları ile ilgili tüm eğitimleri alan kadrolarımız ve son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlarımız ile hatasız bir servis hizmeti garantiliyoruz. Efecan Oto Servis olarak can ve mal güvenliğiniz bizim için önemlidir. Firma olarak misyonumuz kendini geliştiren, yenileyen ve üst düzey servis hizmeti sunmaktır.

Ford Özel Mekanik Servis

Ford özel oto servis İstanbul olarak Ford araçlarının tüm mekanik bakımlarını itina ile yerine getiririz. Deneyimli kadrolarımız ve son sistem ekipmanlarımız ile kısa sürede sorunlar tespit edilir ve araç bakımı yapılmış olur. Bakım ve onarım işlemleri sonrası aracınız gün içinde teslim edilir. Oto serviste bulunan aracınız ile ilgili tüm aşamalar onayınız alınarak gerçekleştirilir.

Ford Oto Özel Elektrik Servisi

Efecan Oto Servis Ford araçlarındaki son teknoloji ile üretilen elektrik ve elektronik sistemler konusunda gerekli deneyim ve donanıma sahiptir. Teknisyenlerimiz bu alanda yapılan tüm eğitimleri başarı ile tamamlamış ve dönem dönem yenilenen eğitimler kaçırılmadan katılım sağlanacaktır. Özellikle yeni model araçlar bu konuda daha karmaşık ve donanımlı olarak üretilir. Ekiplerimiz elektrik ve elektronik bakımları sırasında arızayı hemen tespit eder ve özenle onarım işlemini sonlandırırlar. Burada yapılacak tüm işlemler garanti kapsamındadır.

Ford Özel Muayene Servisi

Ford özel servis İstanbul şubemizde yer alan kadrolarımız deneyimli ve alanlarında uzmandır. Araç muayene konusunda sorunları tespit ederek müdahaleler anında yapılır. Bu sayede muayene istasyonlarını rahatlıkla geçebilirsiniz.

Ford Özel Bakım İşlemleri

Efecan Oto Servis firması olarak belli bir düzende periyodik bakımları titizlikle gerçekleştiririz. Teslim alınan aracın bakımları özenle tamamlanarak, araç teslimi gün içinde yapılır.

Ford aracınızın bakım ve onarımı için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp