Ford Garantili Yedek Parça Nerede Bulunur ?

Ford garantili yedek parça için uzman servislerden destek alınması önerilir. Ford marka araçların her türlü bakım ve onarım işlemi için alanında deneyimli olan servislere yönelmek gerekir. Arabaların düzenli olarak bakımlarının yapılması, ileride oluşabilecek daha büyük arızaların önüne geçecektir. Bu nedenle, araç bakım kılavuzunda yer aldığı süre ve kilometrelere bağlı kalarak araç bakımlarının yapılması önerilir. Araçlarda oluşabilen çok çeşitli arızalar söz konusudur. Bunların en kötüsü de yolda kalan araçlardır. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde araçlarda oluşabilen arızalar, yolda kalanlar için zor anlar yaşatır. Özellikle, uzak yola ve seyahate arabaları ile çıkacaklar için araç bakımlarının yapılması önerilir. Periyodik muayenelerinin haricinde de bu araçların uzak yola çıkarken tekrar kontrolden geçmesi gerekir. Sizde uzun yola çıkmadan önce güvenilir Ford yetkili servis arıyor musunuz ?

Ford Yedek Parça da Orijinallik

Ford garantili yedek parça temin etmek için kurumsal firmalara yönelmek gerekir. Ford yedek parça için kurumsal firmalar, alanında deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir. Parça kullanımında orijinal ürün kullanılır. Yan sanayi ürün kullanımı, ileride daha büyük arızalara neden olabilir. Bu sebeple, marka ile uyumlu olan parçaların kullanımı son derece önem taşır. Yedek parça değişimi sonrasında da kurumsal firmalar mutlaka garanti belgesi veririler. Garanti süresi içerisinde meydana gelen arızalar için ücretsiz tamir hizmeti bulunur. Bu sebeple fiyat ve kalite açısından belli standartlara sahip olan firmalara yönelmek gerekir. Binek ya da ticari araçların değişen modellerine göre farklı arızaların oluştuğu gözlenir. Bu arızaların başında gelen, lastik ve akü sorunları, silecek değişimleri, yağ değişimleridir. Debriyaj, fren balataları da rutin olarak kontrol edilmesi gereken kısımlardır. Bakımlarının aksatılması araçlarda yağ yakımı ya da yakıt israfına da yol açabilir.

Kurumsal Hizmet Garantisi

Ford garantili yedek parça konusunda güvenilir olan firmaların internet sitesi mevcuttur. Bu siteler üzerinde sunulan hizmetler de detaylı olarak incelenebilir. Yedek parça değişimleri sonrasında garanti güvencesi, evden araçların servise götürülmesi gibi müşteri odaklı hizmetler, kurumsal firmaların sunduğu hizmetlerdir. Yolda kalmış olan araçların servise taşınması için de kurumsal firmalar destek sunacaktır. Güvenilir bakım hizmeti için +90 533 093 99 57 numaralı telefondan hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp