Ford 7 24 Yol Yardımı

Ford 7 24 yol yardımıFord 7 24 yol yardımı hizmeti ile yolda kalmak gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. En olmadık zamanlarda bozulan arabalar yüzünden yolda kalma mağduriyetinin önüne geçebilmek adına firmamız yol yardım desteği sağlamaktadır. Ford bir Dünya markası olarak karşımıza çıkan ve oldukça fazla tercih edilen bir araba markasıdır. Ford markasına sahip olan araçlar da çeşitli arızlar nedeniyle yolda kalabilmektedirler. Bu gibi durumlarda yapılması gereken tek şey yol yardım hizmetinden faydalanmaktır. Firmamız tarafından sunulan yol yardımı hizmeti ile böyle bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçilecektir. Ford marka araç ile yolda kalan kişilerin firmamız ile iletişime geçerek yol yardımı hizmetinden faydalanabilmektedir.

Yol Yardımı Neleri Kapsamaktadır?

Ford 7 24 yol yardımı alınabilmesi için aracın markasının Ford olması gerekmektedir. Ford marka araçlar tüm Türkiye’de en fazla tercih edilen araçlardan olmaktadır. Araçların bakımları düzenli olarak yapılsa bile bazı durumlarda beklenmeyen durumlar ile karşılaşılabilmektedir. Seyahat esnasında kişinin en istemediği olay aracın arızalanarak yolda kalmasıdır. Bu gibi durumlarda yol yardımı hizmetlerinin neleri kapsadığı kişiler tarafından oldukça fazla merak edilmektedir. Ford yol yardım hizmetinin sunmuş olduğu otomatik teminatlar aşağıdaki gibidir:

  • Arıza durumunda ya da kaza yaşanması durumunda araç için çekici çağırmak.
  • Araç yakıt bittiği için yolda kalırsa yakıt temini yapmak.
  • Lastikte bir sorun olması durumunda lastik hizmeti sunulmaktadır.
  • Eğer anahtar kaybedilir ya da bozulursa çilingir hizmeti sağlanmaktadır.

Yukarıdaki durumlarda yol yardımı hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede yolda kalma durumu ortadan kaldırılarak kişilerin olumsuz durumu düzeltilmiş olacaktır.

Ford 7 24 Yol Yardımı Hizmeti Nedir?

Ford 7 24 yol yardımı alınabilmesi için öncelikle yol yardım hizmetinin ne olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Araç sahipleri genellikle uzun bir yol çıkmadan önce ya da kış aylarında araç bakımlarını yaptırmaktadırlar. Yapılan bu bakımlarda bazı durumlarda aracın arızalanmasının önüne geçememektedir. Böyle bir durumda yol yardım hizmeti teminatları devreye girmektedir. Araç ile yolda kalınması durumunda yol yardım hizmeti bu sıkıntı çözülene kadar araç sahibine yardım etmektedir. Bu hizmet sayesinde yol yardım hizmeti çalışanları aracın konumuna ulaşarak mağduriyetin ortadan kaldırılması için işlem yapmaktadırlar. Ford Yol Yardım İletişim için firmamıza +90 533 093 99 57 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bir telefon uzaklığınızdayız.

+90 533 093 99 57

Nerede olursanız olun, bize bir telefon uzaklıktasınız!

Telefon Et Whatsapp